© 2016 Ing. Zuzana Palková

Vytráca sa z vašich dní radosť? 

V množstve povinností strácate energiu, čas aj samých seba? 

Hľadáte spôsob, ako napredovať? 

Chcete sa pohnúť z miesta, ale neviete ako a kam? 

Možno sa vám to nezdá, no jediným človekom, ktorý pozná správne riešenie, ste vy sám - ako odborník na svoj život. Ja zase ovládam metódu, ktorá vyhovujúce riešenia pomáha objaviť a zapojiť do každodenného života.

Koučing je zmysluplný rozhovor, ktorý napomáha premýšľať tak, aby ste zistili a ľahšie dosiahli to, čo je pre vás dôležité v súkromnom aj osobnom živote.

 

Odstraňuje prekážky, ktoré ľuďom bránia hýbať sa vpred kvôli rôznym strachom, dilemám alebo nízkej sebadôvere.

Ukazuje vhodné riešenia, posilňuje vaše schopnosti a tým vám umožňuje dosahovať ciele, ktoré si sami stanovíte. Je vhodný pre ľudí, ktorým už súčasný stav nevyhovuje a CHCÚ ho zmeniť. Vedia, že aj oni musia priložiť ruku k dielu, ale aj to, že vo dvojici to ide oveľa jednoduchšie.

OSOBNÝ KOUČING

Osobný koučing je účinnou metódou pre ľudí, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi spokojnosťou v práci, rodinnom živote či vo vlastnom naplnení. Tému rozhovoru vyberá klient podľa toho, v čom si želá zmenu.

 

Koučing je vhodný vtedy,

 • ak hľadáte správne smerovanie v pracovnej alebo súkromnej oblasti

 • ak chcete spoznať a zmysluplne rozvíjať svoj potenciál aj napriek strachu

 • ak túžite zosúladiť prácu a súkromie tak, aby vás to napĺňalo

 • ak si chcete osvojiť prospešné návyky a neplytvať svojim časom ani energiou

 • ak chcete zlepšiť svoje zručnosti, aby sa vám lepšie darilo v súkromí, zamestnaní alebo podnikaní 

 • ak sa chcete vysporiadať so strachom, ktorý vás obmedzuje a namiesto toho sa cítiť sebavedome a prirodzene.

Spoluprácu s koučom je dobré využiť k tomu,

 • aby ste sa do práce tešili a videli zmysel v tom, čo robíte

 • aby ste sa nebáli pustiť do svojho projektu, ale s prehľadom ho posúvali vpred  

 • aby ste iným vedeli povedať "nie" bez pocitu viny a konečne mali na seba viac času

 • aby ste mali radosť z toho, čo viete a cítili sa sebavedome aj pred ostatnými

 • aby vás uštipačné poznámky iných vôbec netrápili

 • aby ste sa vedeli lepšie rozhodovať a riešiť problémy s ľahkosťou.

V koučovi klient získa partnera, ktorý mu vďaka účinným nástrojom pomôže nachádzať správne riešenia vedúce k cieľu, ktorý si stanovil. Počas spolupráce si klient uvedomí a posilní vlastné schopnosti, ktoré mu budú dobre slúžiť aj v budúcnosti.

BEZPLATNÝ SPOZNÁVACÍ ROZHOVOR

Spoznávacie stretnutie

Rozhovor prebieha cez Skype alebo naživo v Bratislave. Budete si môcť vybrať z niekoľkých termínov, ktoré vám po prijatí vašej správy cez tento formulár pošlem na váš e-mail.

 

Na konci stretnutia, ak obaja usúdime, že naša spolupráca je pre vás vhodnou investíciou, ktorá vám pomôže prekonávať bariéry a budovať zručnosti, ktoré pre svoj úspech potrebujete, dohodneme si nasledujúce kroky. Ak nie, je to úplne v poriadku a tento bezplatný rozhovor môžete považovať za moj darček pre vás.

Zuzkin koučing bol pre mňa úžasnou skúsenosťou. Na posedenie s ňou som išla s plnou hlavou myšlienok, ktoré ma zaťažovali a prevládajúci pocit, že neviem čo skôr, mi uberal energiu. Po pol hodine so Zuzkou ma prevládol vnútorný pokoj a hlava sa mi začala akoby mávnutím čarovného prútika vyprázdňovať.  Vďaka trefným otázkam som pochopila, že každá výzva či problém má svoje riešenie, ktoré si nosím v sebe a keď sa započúvam do svojho vnútorného ja, nepotrebujem žiadne rady, ani návody, ako sa k veciam postaviť. Po stretnutí so Zuzkou som nadobudla pocit, že všetko sa dá zvládnuť s pokojom, vztýčenou hlavou a radosťou v srdci. Určite túto skvelú koučku odporúčam každému, kto chce nájsť trefné riešenie na životné výzvy u toho najlepšieho radcu - v samom sebe.

- Andrea Kováčová, zakladateľka projektu Čo dokáže mama

Koučování se Zuzanou pro mě bylo objevným zážitkem. Jsem velmi prostorová co do zahrnování souvislostí jednoho tématu s ostatními, tedy potřebuji pro společnou práci člověka intuitivního, co mi dá potřebný prostor, který celý "můj" prostor dokáže takříkajíc pobrat, dokáže se zorientovat, a ještě celý proces udržet v linii směřující ke zdárnému konci. A to Zuzana rozhodně dokázala.

Její pojetí společné práce mě přivedlo k objevnému závěru, který skončil v údivu následovaném nadšeným smíchem uvědomění :)

Použití toho uvědomění se podílelo, a stále podílí, na proměně mé každodennosti.

 

- Bára - 

"Odpovede máte vo svojom vnútri. Viete, kto ste a viete, čo chcete."

                                                                                           - Lao Tzu -