top of page
koucing_pre_zeny_online_zuzana_palkova.j

Chcete sa osobnostne a profesne zlepšovať?

 

Hľadáte cestu k SEBADÔVERE či svojmu POSLANIU? 

Chcete sa pohnúť z miesta, ale neviete ako a kam? 

Možno sa vám to nezdá, no jediným človekom, ktorý pozná správne riešenie, ste vy sám - ako odborník na svoj život. Ak ste ho však doteraz neobjavili, rada vám s tým pomôžem. Dôvernými koučovacími rozhovormi sa k nim dostanete oveľa rýchlejšie.

Koučing je zmysluplný rozhovor, ktorý vám pomôže premýšľať ľahko a tvorivo, bez obáv z hodnotenia.

 

Odstraňuje prekážky, ktoré ľuďom bránia hýbať sa vpred kvôli strachom, dilemám, nízkej sebadôvere a nepoznaniu svojich schopností.

Pomocou koučovacieho procesu klienti objavujú nové možnosti, posilňujú svoje kvality a tým dosahujú stanovené ciele rýchlejšie. Je vhodný pre ľudí, ktorým už súčasný stav nevyhovuje a CHCÚ ho zmeniť. Vedia, že aj oni musia priložiť ruku k dielu, ale aj to, že vo dvojici to ide oveľa lepšie.

​ČO CHCETE MAŤ V ŽIVOTE LEPŠIE?

ZAMESTNANIE

Chcete kariérne rásť a rozvíjať svoj talent alebo hľadáte povolanie, ktoré vás nebude vyčerpávať ani nudiť, ale baviť.

PODNIKANIE

Chcete si vyjasniť víziu podnikania, vytvoriť dobrý pracovný systém, udržať fokus na správne priority a podporiť sa v odvahe pri rozvíjaní vášho biznisu.

ŽIVOTNÉ NAPLNENIE

Strácate radosť a energiu alebo ste v období "hľadám sa". Chcete zistiť, ktorým smerom sa vydať, aby ste robili to, čo vám dáva zmysel a prinesie spokojnosť.

VZŤAHY

Trápite sa kvôli vzťahu s partnerom alebo blízkymi a chceli by ste s nimi vychádzať lepšie.

VNÚTORNÝ POKOJ

Snažíte sa byť dostatočne dobrým v práci či v súkromí, no čím viac sa o to usilujete, tým sa cítite horšie. Hľadáte v tom správne hranice, spôsob, ako hovoriť "nie" bez pocitu viny a vnútorný pokoj.

SEBAVEDOMIE

Porovnávate sa s inými a často sa cítite menejcenne. Chcete vidieť svoju hodnotu a veriť, že aj vy môžete byť úspešný.

Zuzkin koučing bol pre mňa úžasnou skúsenosťou. Na posedenie s ňou som išla s plnou hlavou myšlienok, ktoré ma zaťažovali a prevládajúci pocit, že neviem čo skôr, mi uberal energiu. Po pol hodine so Zuzkou ma prevládol vnútorný pokoj a hlava sa mi začala akoby mávnutím čarovného prútika vyprázdňovať.  Vďaka trefným otázkam som pochopila, že každá výzva či problém má svoje riešenie, ktoré si nosím v sebe a keď sa započúvam do svojho vnútorného ja, nepotrebujem žiadne rady, ani návody, ako sa k veciam postaviť. Po stretnutí so Zuzkou som nadobudla pocit, že všetko sa dá zvládnuť s pokojom, vztýčenou hlavou a radosťou v srdci. Určite túto skvelú koučku odporúčam každému, kto chce nájsť trefné riešenie na životné výzvy u toho najlepšieho radcu - v samom sebe.

- Andrea Kováčová, zakladateľka projektu Čo dokáže mama

Koučování se Zuzanou pro mě bylo objevným zážitkem. Jsem velmi prostorová co do zahrnování souvislostí jednoho tématu s ostatními, tedy potřebuji pro společnou práci člověka intuitivního, co mi dá potřebný prostor, který celý "můj" prostor dokáže takříkajíc pobrat, dokáže se zorientovat, a ještě celý proces udržet v linii směřující ke zdárnému konci. A to Zuzana rozhodně dokázala.

Její pojetí společné práce mě přivedlo k objevnému závěru, který skončil v údivu následovaném nadšeným smíchem uvědomění :)

Použití toho uvědomění se podílelo, a stále podílí, na proměně mé každodennosti.

 

- Bára - 

KOUČOVACIE BALÍKY

pre verejnosť

Zvoľte si pomoc v podobe koučovacích rozhovorov z uvedených balíkov alebo mi napíšte cez kontaktný formulár a vytvoríme vám personalizovaný program podľa vašich potrieb.

ĎALŠÍ KROK

Ak sa chcete posunúť vpred vo vašej téme, či dileme, ktorou sa zaoberáte a lepšie sa pozrieť na možnosti, ktoré máte v súčasnosti k dispozícii.

1 x 90 minút

online

Cena: 80 eur

Ak sa chcete systematicky posúvať vpred za svojím cieľom a získať podporu v prekonávaní obáv, vystupovaní z komfortnej zóny a nachádzaní vhodných riešení.

podpora počas 2 mesiacov

s možnosťou využiť 3 online stretnutia

(1x90min, 2x60min)

e-mailová podpora

Cena: 210 eur

PREMIUM

Ak sa chcete systematicky posúvať vpred za svojím dlhodobejším cieľom a získať podporu vo vytváraní zmeny, nachádzaní vhodných riešení a zastabilizovaní sa v nových podmienkach.

podpora počas 4 mesiacov

s možnosťou využiť 6 online stretnutí

(1x90min, 5x60min)

e-mailová podpora

Cena: 400 eur

ŠTANDARD

KOUČOVANIE VO FIREMNOM PROSTREDÍ

Konkrétne podmienky, obdobie koučovania a cena za využité služby bude stanovená na základe našej vzájomnej dohody o rozsahu podpory, ktorú vy alebo vaši zamestnanci potrebujete. Bližšie informácie si povieme na bezplatnom spoznávacom stretnutí, ktoré si objenáte cez tlačidlo nižšie na tejto stránke.

SPOZNÁVACIE STRETNUTIE

Chcete sa pohnúť z miesta a rozmýšľate, či je pre vás koučovanie vhodný spôsob podpory? Dohodnite si so mnou BEZPLATNÝ 20 minútový rozhovor cez Skype alebo Messenger, na ktorom si rada vypočujem, v čom potrebujete pomoc a poviem vám, ako s klientmi počas koučovacieho procesu alebo prostredníctvom tématických kurzov pracujem.

 

Ak na konci stretnutia každý z nás usúdi, že naša spolupráca je pre vás vhodnou podpornou investíciou na ceste k vášmu cieľu, dohodneme si termíny koučovacích stretnutí. Ak nie, je to úplne v poriadku a tento bezplatný rozhovor môžete považovať za moj darček pre vás.

Venujte svojim blízkym darček pre ich rozvoj a viac radosti a naplnenia v živote.

Kto som?

Som Zuzana Palková a podporujem ľudí, ktorí chcú zvýšiť kvalitu svojho života, pri spoznávaní ich potenciálu, budovaní silných stránok, sebadôvery a ľahšom dosahovaní cieľov v súkromí, zamestnaní a podnikaní.

 

Koučujem, vediem podporné mastermind skupiny pre podnikateľky, som autorkou kurzu Spoznaj svoje talenty a spoluautorkou koučovacích kariet Tvorivá inšpirácia na každý deň.

 

Ako externý integratívny kouč so vzdelaním akreditovaným Medzinárodnou federáciou koučov, pri spolupráci s klientmi rešpektujem štandardy dané ICF a dodržiavam Etický kódex kouča, aby sa moji klienti mohli spoľahnúť na diskrétnosť a profesionálny prístup v koučovacom procese.

FGE-wide-colorful-300x140.png
200_logo-sako-clen-cb.sk.gif
logo-profesiadays-600x600.png
EMMA-logo-300x200.png
logo-akcne-zeny.png
logo-madam-eva.png
forbes-logo.jpg
sba-logo-farebne-600x328.jpg
harmonia-logo.png
bottom of page