top of page
ako-spoznam-svoje-silne-stranky.jpg

Spoznajte svoj  talent

a začnite si veriť v práci aj súkromí.

Stále ste nezistili, čo by vás v práci aj súkromí napĺňalo?

Chcete pracovne rásť a stavať na svojich kvalitách?

Túžite sa cítiť sebavedomejšie a viac si veriť? 

Máte pocit, že všetci sú v niečom dobrí, len vy ste celkom obyčajný? 

Ak ste sa v niektorom z týchto riadkov našli, ste na správnom mieste

a len na krok od poznania svojich prirodzených talentov.

SPOZNAJ SVOJE TALENTY
-
individuálny kurz
 

Kto pozná svoje silné stránky, uvedomuje si vlastnú hodnotu. Má radosť z toho, čo robí a zároveň svoje kvality využíva spôsobom prínosným aj pre iných.

 

Želajú si to všetci, lenže mnohí svoje talenty nevidia a obávajú sa, že ich ani nemajú. V porovnaní s ostatnými sa cítia byť všednými, nezaujímavými, nevidia v sebe nič, čím by mohli zažiariť. 

Pravda je však tá, že každý z nás má unikátnu zostavu kvalít, ktoré chcú byť užitočné a prinášať nám úspech aj radosť.

Len ich musíme spoznať.

ČO KURZOM SPOZNAJ SVOJE TALENTY ZÍSKATE?

 • Spoznáte, kde všade sa nachádzajú stopy vašich talentov a objavíte svoj talentový príbeh

 • naučíte sa spôsoby, ako si svoje schopnosti všímať a prepájať s efektívnym fungovaním v pracovnom aj súkromnom živote

 • ujasníte si, čo je pre vás dôležité, aby ste mali naplňujúce pracovné smerovanie a sebavedomé prezentovanie na pracovných pohovoroch

 • dozviete sa, ako sa aj vďaka negatívnym zážitkom stať vnútorne silnejší a odvážnejší

 • spoznáte užitočné techniky a know-how, pomocou ktorých sa budete vedieť konštruktívne pozerať aj na budúce skúsenosti tak, aby ste v nich zachytili svoje kvality

 • zistíte, čo vám dodá energiu, čo vás poháňa vpred a motivuje​ ku skvelým výsledkom

 • získate sebadôveru postavenú na pevných a pravdivých základoch

 • a vďaka novému pohľadu na ľudské talenty, aj vrúcnejšie vzťahy so svojimi blízkymi.

Kurz Spoznaj svoje talenty prekonal moje prvotné očakávania. S odstupom času som si uvedomil, že som si predtým všímal iba svoje nedostatky a pracoval na ich odstránení, poväčšinou bezúspešne. Od kurzu som začal investovať viac myšlienok a energie činnostiam, ktoré robím rád - pre mnohých možno divné a neefektívne, no mňa samotného privádzajúce k odhaľovaniu svojej hodnoty. Veľmi ma povzbudilo, že si pristupovala s citom a prijatím. Neposudzovala si moje konanie a názory a hlavne nepoučovala. Radcov mám všade naokolo dosť. Už dávno som nestretol tak rozumného a  empatického človeka akým si Ty. 

- Martin -

JE KURZ SPOZNAJ SVOJE TALENTY
VHODNÝ AJ PRE VÁS?

Nasleduj

vôľu a cestu,

o ktorých

zo skúseností vieš,

že sú

tvoje vlastné.

- C. G. Jung -

Najviac ho ocenia:

 • zamestnanci a podnikatelia, ktorí chcú byť úspešní a vedia, že k tomu potrebujú rozvíjať svoju sebadôveru, odvahu, potenciál a robiť to, v čom sú najlepší

 • ľudia, ktorí sa "hľadajú" a chcú spoznať svoje prirodzené vlastnosti, aby si k nim našli vyhovujúce povolanie

 • nezamestnaní, študenti a tí, ktorí sa pripravujú na pracovný pohovor a chcú vedieť presvedčivo rozprávať o svojich silných stránkach

 • ľudia, ktorí chcú efektívne nakladať so svojím časom aj energiou v pracovnom a súkromnom živote, aby sa cítili v rovnováhe

 • ľudia, ktorí chcú posilniť svoju sebadôveru, spoznať vlastnú hodnotu, cítiť sa sebavedome a prirodzene aj v spoločnosti iných úspešných ľudí.

Čas so Zuzkou na ceste objavovania talentov bol veľmi podnetný. Hoci som už absolvovala niekoľko rozličných školení o sebarozvoji, Zuzka sa na našej spoločnej ceste nesnažila predbiehať, ani tlačiť - ale jednoducho ísť popri. Je to nový vietor v kurzoch o sebarozvoji. Zároveň ponúka aj nečakanú hĺbku, samozrejme závisí od každého, kam až chce ísť... Môžem len odporúčať. 

- Monika -

AKO KURZ PREBIEHA?

Kurz je individuálny s osobným prístupom počas dvoch týždňov. Pozostáva z

 • 2-hodinového online stretnutia, na ktorom preberieme overené prístupy k spoznávaniu talentov, ako aj časť praktických cvičení, na ktoré dostanete prehľadný manuál,

 • e-mailovej podpory počas nasledujúcich dvoch týždňov, kedy si budete vo svojich bežných dňoch všímať oblasti, v ktorých sa vám vaše talenty ukazujú a pracovať na praktických cvičeniach

 • a 1,5 hodinového online stretnutia o dva týždne, na ktorom sa budeme venovať ďalším sebaspoznávacím aktivitám a využitiu poznatkov o vaších prirodzených kvalitách.

Investícia do spoznania vašej talentovanej verzie

je 179 eur.

Pozn. - ak ste zamestnancom firmy, ktorá podporuje rozvoj potenciálu a talentov svojich ľudí a chcete mať kurz prefinancovaný vašou spoločnosťou, napíšte mi a ozvem sa vám ohľadom ďalšieho postupu. Poukaz na tento rozvojový kurz si môžete zakúpiť aj cez systém Benefit Plus.

Hľadáte originálny osobný darček
pre vašich blízkych?

Darujte im radosť z poznania
ich prirodzených talentov.

Darčekový-poukaz-kurz-Spoznaj-svoje-talenty.png

Kurz spoznávania vašich talentov obsahuje teoretickú aj praktickú časť s pracovnými listami, v ktorých nájdete prehľadné cvičenia, pomocou ktorých si vytvoríte mapu svojich kvalít.

 

Teoretická časť kurzu vám pomôže uvedomiť si, ako potenciál človeka ovplyvňuje schopnosť viesť naplnený život, zistiť, prečo ste doteraz svoje kvality nevideli a kde všade sa nachádzajú. Podrobne vám vysvetlím techniky, ktorými sa k nim dostanete jednoducho a budete ich vedieť používať aj v budúcnosti.

 

Praktická časť je zameraná na vaše konkrétne životné skúsenosti a iné oblasti, v ktorých sa vaše kvality ukazujú. Spolu ich preskúmame, aby ste zistili, ktoré to sú a mohli ich premyslene využívať pri práci aj vo voľnom čase. Pripravíte si mapu svojích talentov, ale aj akčný plán, ako ich naďalej zdokonaľovať vo vašom každodennom živote.

 

Súčasťou kurzu sú prehľadné pracovné listy, ktoré vás krok po kroku prevedú jednotlivými oblasťami vášho života. Vďaka tomu budete mať všetky informácie o svojich silných stránkach na jednom mieste a budete si ich môcť dopĺňať a aktualizovať aj v budúcnosti.  

Počas kurzu sa s vami podelím aj o moje vlastné kroky, ktoré mi pomohli uvedomiť si svoje silné stránky a nájsť spôsob, ako pomocou nich zlepšiť fungovanie vo vzťahu, v rodine, ako si vybrať vhodné povolanie a ako hodnotne tráviť svoj voľný čas. 

Ako zistim na co mam talent

Kurz bol pre mňa užitočný v tom, že si viac všímam čo ma napĺňa a robí šťastnou. Naštartoval ma na cestu, ktorou chcem ísť. Som veľmi vďačná za techniky, ktoré si vysvetlila a ktoré môžem využiť pri skúmaní samej seba. Cením si tvoju otvorenosť a príklady zo života z tvojej rodiny. Milo si ma prekvapila, že to bolo formou rozprávania, že si išla do hĺbky a že sme sa bavili aj o sobných veciach. Všetko bolo úžasné, lebo dokážeš premeniť talenty a rozmnožovať ich ďalej :) Čas mi utiekol nesmierne rýchlo, čo značí, že to bolo veľmi zaujímavé a podnetné.

- Paula -

Váš prístup počas tohto kurzu ma veľmi potešil, lebo vďaka nemu som sa začala cítiť viac a viac sebavedome. Ďakujem Vám za všetky cvičenia a Vaše poznatky. Na mnohé situácie sa teraz pozerám inak. Spravila som si jasno vo svojich kvalitách a už viem, na aké pracovné aktivity sa mám zamerať, aby mi prinášali dlhodobo radosť.

- Lívia -

Kto vás kurzom prevedie?

Volám sa Zuzana Palková a som koučka a talentová mentorka. Podporujem ľudí, ktorí chcú kvalitnejší život, pri spoznávaní ich potenciálu, budovaní silných stránok, sebadôvery a ľahšom dosahovaní cieľov v súkromí, zamestnaní a podnikaní.
 
Koučujem, vediem podporné mastermind skupiny pre podnikateľky, som autorkou kurzu Spoznaj svoje talenty, spoluautorkou koučovacích kariet Tvorivá inšpirácia na každý deň a predsedníčkou Slovenskej asociáce koučov SAKo.
 
Ako externý integratívny kouč so vzdelaním akreditovaným Medzinárodnou federáciou koučov, pri spolupráci s klientmi rešpektujem štandardy dané ICF a dodržiavam Etický kódex kouča, aby sa moji klienti mohli spoľahnúť na diskrétnosť a profesionálny prístup v koučovacom procese.

FGE-wide-colorful-300x140.png
200_logo-sako-clen-cb.sk.gif
logo-profesiadays-600x600.png
sba-logo-farebne-600x328.jpg
28828750_1667242243370380_6206923525179263486_o.jpg
EMMA-logo-300x200.png
logo-akcne-zeny.png
logo-madam-eva.png
forbes-logo.jpg
harmonia-logo.png
images.png

Zaujíma vás, aké jedinečné talenty chcú zažiariť vo vašom vlastnom živote?

Kliknite na tlačidlo CHCEM SPOZNAŤ SVOJE TALENTY pod týmto textom a objednajte si kurz na ktorom sa to dozviete.

Kurz mi zvýšil sebavedomie aj zlepšil vnímanie samej seba, lebo som si myslela, že nemám žiaden talent. Vďaka témam, ktoré sme spolu prebrali, som si uvedomila svoje prednosti. Zistila som tiež, na čo sa mám zamerať do budúcnosti a ako sa uchádzať o prácu, v ktorej zatiaľ nemám skúsenosti. Celý kurz bol veľmi prínosný a splnil moje očakávania. Veľmi vám za neho ďakujem.

- Mariana Badinová -

Kurz obsahuje viacero konštruktívnych spôsobov a úloh, ako sa lepšie spoznať, aj podnety, ako by sa v budúcnosti dali získané vedomosti o sebe využiť, ako pristupovať lepšie ku svojmu okoliu a ľuďom okolo nás. Kurz vyžaduje aj vlastnú iniciatívu už počas sedenia, čo hodnotím kladne. Je dobre koncipovaný, podporuje konštruktívne uvažovanie vo vlastnom kruhu pôsobnosti.

- Účastník kurzu -

Čím viac som sa počas kurzu spoznávala, tým som sa začala mať radšej a radšej :)

- Martina -

Vôbec by mi niektoré súvislosti z minulosti a prítomnosti nenapadli, ale vďaka Vám sa na to teraz úplne inak pozerám a som Vám za to veľmi vďačná! Dokonca hneď na druhý deň som Vás doporučila jednej maminke, lebo som bola z nášho stretnutia nadšená :) 

- Diana -

Hľadáte originálny osobný darček
pre vašich blízkych?

Darujte im radosť z poznania
ich prirodzených talentov.

Darčekový-poukaz-kurz-Spoznaj-svoje-talenty.png

Spoznajte svoj talent a sebavedome ho rozvíjajte, aby ste žili naplnene a prosperovali v práci aj v súkromí.

bottom of page