top of page
skusenosti s koucingom referencie zuzana palkova

REFERENCIE

SKÚSENOSTI S KOUČOVANÍM, KURZMI A VZÁJOMNOU SPOLUPRÁCOU

V SLOVÁCH MOJICH KLIENTOV 

andrea_kovacova.jpg

ANDREA KOVÁČOVÁ

Podnikateľka, zakladateľka projektu

Čo dokáže mama

Zuzkin koučing bol pre mňa úžasnou skúsenosťou. Na posedenie s ňou som išla s plnou hlavou myšlienok, ktoré ma zaťažovali a prevládajúci pocit, že neviem čo skôr, mi uberal energiu. Po pol hodine so Zuzkou ma prevládol vnútorný pokoj a hlava sa mi začala akoby mávnutím čarovného prútika vyprázdňovať.  Vďaka trefným otázkam som pochopila, že každá výzva či problém má svoje riešenie, ktoré si nosím v sebe a keď sa započúvam do svojho vnútorného ja, nepotrebujem žiadne rady, ani návody, ako sa k veciam postaviť. Po stretnutí so Zuzkou som nadobudla pocit, že všetko sa dá zvládnuť s pokojom, vztýčenou hlavou a radosťou v srdci. Určite túto skvelú koučku odporúčam každému, kto chce nájsť trefné riešenie na životné výzvy u toho najlepšieho radcu - v samom sebe.

45357111_10212619868601208_2339754851212

NIKA MACINSKÁ

Podnikateľka, autorka a zakladateľka projektu

Denník mamy 8 detí

Aj vďaka mastermind skupine som sa odhodlala popri budovaní mojej slowfashion produkcie oblečenia IMANi, ku spusteniu nového projektu - blogu Denník mamy 8 detí. Vrámci programu som využila aj koučing a musím povedať, že otázky boli tak dôsledne smerované k podstate, že nebolo možné nenájsť vlastné riešenie.

zuzana-ondrisova-tvarova-joga-26.jpg

ZUZANA ONDRISOVÁ

Podnikateľka, zakladateľka Face Yoga Institute,

lektorka tvárovej jogy

Keď ma oslovila Zuzka s myšlienkou "mastermind skupiny" hovorila som si, že stretávanie sa so ženami, ktoré riešia biznis mi nemôže uškodiť. Ale to,že ma to bude tak posúvať vpred a motivovať mi ani nenapadlo. Zuzkin koučing, atmosféra a spolupráca v našej skupine je skvelá, pretože ma naviedla na to, čo potrebujem vyriešiť a ako to dotiahnuť. "Mastermind" vás jednoducho nenechá zlenivieť a nerobiť pokroky. Som veľmi rada, že Zuzka takéto niečo vytvorila a odporúčam to každému podnikateľovi, ktorý potrebuje pomôcť, nakopnúť a získať takýto externý hnací motor a spätnú väzbu.

Anetta-Vaculíková-Mastermind.jpg

ANETTA VACULÍKOVÁ

Ambasádorka Food Revolution Jamieho Olivera, CEO Skutočne zdravá škola, autorka kníh

Aj keď som už o mastermind skupinách počula, nevedela som presne, do čoho idem, ale tak nejako vnútorne som cítila, že rozhovory s inými ženami pod vedením Zuzky ako kouča by mohli byť skvelým spestrením v rámci návratu k pracovným záležitostiam po materskej. A oplatilo sa. Utriedila som si svoje aktivity aj myšlienky a zároveň získala námety na všeličo nové, čo by mi pred mastermindom ani nenapadlo. A s radosťou budem pokračovať aj ďalej, je to investícia, ktorá sa ozaj vyplatí, pokiaľ to berieme zodpovedne. 

35628969_10160555829215201_3332621152538

VERONIKA BOŠKOVÁ

Autorka, marketérka,

zakladateľka Mystery candles

Vstúpiť do mastermind skupiny vedenej Zuzkou Palkovou bol ten najlepší nápad, aký som sa posledných 5 rokov mala. Zuzka nás nielen koučuje, ale aj usmerňuje a pomáha nám vidieť veci v širších súvislostiach. Za rok pôsobenia sme sa všetky v skupine posunuli neuverieľným spôsobom, nielen v podnikaní, ale aj osobnostne. Vďaka tejto skupinke som si spnila dlhoročný sen a vydala som svoju prvú knihu, za čo som Zuzke aj ostatným superženám nesmierne vďačná.

Miroslava_Seňková_duhova_mama.jpg

MIROSLAVA SEŇKOVÁ

Autorka projektu Dúhová mama

Vďaka Zuzkinmu sprevádzaniu, citu pre tie správne otázky a podpornej energii úžasných žien som sa posunula oveľa ďalej ako som si dokázala predstaviť.

Vytriedila som zo svojich zámerov nepodstatné a zacielila som len na tie aktivity, vďaka ktorým som mohla rýchlejšie napredovať v mojom poslaní - pomáhať ženám, ktoré prišli o bábätko a snažia sa znova otehotnieť. Sama by som určite prokrastinovala ešte ďalší rok. 

Vybudovala som si zodpovednosť a pravidelnosť v reportovaní svojich výsledkov. A aj keď som niečo nestihla, dočkala som sa povzbudenia a doporučení ako to nabudúce skúsiť inak. Keď sme strácali chuť pokračovať, navzájom sme sa podporovali, aby sme to nevzdávali. Skupinová energia je nákazlivá a ja som vďačná, že s mojimi skvelými business parťáčkami sme sa "nakazili" tak, že pokračujeme spolu ďalej. Ďakujem, Zuzka, za túto príležitosť. Mastermind pod tvojím vedením odporúčam všetkými desiatimi.

Snímka_obrazovky_2019-08-22_o_17.46_edit

KATARÍNA KALMANOVÁ

Umelkyňa a výtvarníčka, ArtStudio River

Mastermind program mi dal veľa - nové priateľstvá, odvahu urobiť niektoré rozhodnutia, podporu pri projektoch a mnohé iné. Otvorili sa mi nové obzory, potvrdili veci tušené, aj vynorili tie skryté. Pre mňa mal Mastermind zvláštnu a veľmi príjemnú, pracovno-priateľsko-ženskú až magickú atmosféru. Ďakujem.

koucing_pre_zeny_online_zuzana_palkova.j

NATÁLIA STRENKOVÁ

Podnikateľka, Dizajnérka

Pred pár rokmi v mojom živote nastala obrovská zmena: nová krajina, nový jazyk, noví ľudia, nová práca. Ako sa vraví, začala som "od piky". Nebolo to vždy jednoduché ale so Zuzkinou pomocou to bolo, a je jednoduchšie. Keď sme si dali naše prvé sedenie, nevedela som čo mám očakávať. Popravde, myslela som si, že ma zahrnie radami a frázami ako zmeniť život. Nebolo to tak. Všetky riešenia na moje otázky som si totiž zodpovedala sama. Bolo to také jednoduché. Zuzka, je skvelý človek. Je milá, pokojná, rozvážna, dokáže počúvať a ukázať ten správny smer. "Nakopla ma", aby som dokázala to, čo som chcela. Malými krokmi sa posúvam stále vpred a s výsledkami som spokojná. Ďakujem, že sa naše cesty stretli a za pomoc, ktorá prišla v ten pravý čas.

21463336_10209458019959048_2408731358308

GABRIELA TEPLICKÁ

Fotografka

Vďaka mastermind skupine pod vedením Zuzky, moje podnikanie napreduje. Zuzka má veľký talent viesť ľudí jemne, avšak dôsledne a s presným cieľom. Na každé stretnutie príde precízne pripravená a spĺňaním malých cieľov nás vedie k veľkým výsledkom.

Koučování se Zuzanou pro mě bylo objevným zážitkem. Jsem velmi prostorová co do zahrnování souvislostí jednoho tématu s ostatními, tedy potřebuji pro společnou práci člověka intuitivního, co mi dá potřebný prostor, který celý "můj" prostor dokáže takříkajíc pobrat, dokáže se zorientovat, a ještě celý proces udržet v linii směřující ke zdárnému konci. A to Zuzana rozhodně dokázala. Její pojetí společné práce mě přivedlo k objevnému závěru, který skončil v údivu následovaném nadšeným smíchem uvědomění :) Použití toho uvědomění se podílelo, a stále podílí, na proměně mé každodennosti.

 - Petra, terapeutka -

Workshop Zmapuj svoje silné stránky s Vami, mi prišiel v pravom čase. Bol úžasný, obohatil ma a dodal silu do života. Veriť si, prijímať pomoc, rozhliadnuť sa dookola seba a vidieť veci tak ako to viem len ja. Pomohol mi nehanbiť sa osloviť iných o pomoc v tom, čo sú moje slabé stránky a mať viac času pre silné stránky. Je to veľmi oslobodzujúci pocit.

- Monika - 

Si výborný poslucháč a dokážeš veľmi pohotovo a adekvátne reagovať priamo na potreby daného človeka. Si veľmi všímavá a vieš prirodzene intuitívne vycítiť, čo človek práve potrebuje, či máš byť skôr aktívnejšia alebo pasívnejšia. Dávaš priestor v slobode, no zároveň má stretnutie aj formu a štruktúru.

 - Michaela - 

Okrem iného sa mi páčili taktiky a návody, ktoré si ukázala, aby som spoznala to, čo o  sebe viem a zároveň neviem.

 - Maja, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty -

Veľmi ma povzbudilo, že si ku mne pristupovala s citom a prijatím. Neposudzovala si moje konanie a názory a hlavne nepoučovala. Radcov mám všade naokolo dosť. Už dávno som nestretol tak rozumného a  empatického človeka akým si ty. 

 - Martin, účastník kurzu Spoznaj svoje talenty - 

Čas so Zuzkou na ceste objavovania talentov bol veľmi podnetný. Hoci som už absolvovala niekoľko rozličných školení o sebarozvoji, Zuzka sa na našej spoločnej ceste nesnažila predbiehať, ani tlačiť - ale jednoducho ísť popri.

Je to nový vietor v kurzoch o sebarozvoji.

 - Monika, riaditeľka občianského združenia, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty -

Oceňujem tvoj profesionálny prístup aj milé a príjemné vystupovanie. Dokázala som sa v rozhovore otvoriť, cítila som slobodu a diskrétny odstup, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Získala som nové uhly pohľadu, ako sa prakticky v niektorých otázkach, ktoré riešim pohnúť dopredu.

 - Jana - 

Aj keď to nie je vždy pre mňa ľahké, kurz ma naštartoval na cestu, ktorou chcem ísť. Som veľmi vďačná za techniky, ktoré si vysvetlila a ktoré môžem využiť pri skúmaní samej seba. Všetko bolo úžasné, lebo dokážeš premeniť talenty a rozmnožovať ich ďalej :) Čas mi utiekol nesmierne rýchlo, čo značí, že to bolo veľmi zaujímavé a podnetné.

 - Paula, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty- 

Vôbec by mi niektoré súvislosti z minulosti a prítomnosti nenapadli, ale vďaka Vám sa na to teraz úplne inak pozerám a som Vám za to veľmi vďačná! Dokonca hneď na druhý deň som Vás doporučila jednej maminke, lebo som bola z nášho stretnutia nadšená :) 

 - Diana, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty -

Kurz bol pre mňa obohacujúci, dozvedela som sa veľa zaujímavých vecí.

- Eva -

S kurzom som veľmi spokojná a oceňujem najmä pripravené pracovné listy s otázkami, ktoré mi pomohli lepšie sa v sebe vyznať a určiť si svoje ciele.

- Michaela - 

bottom of page