REFERENCIE

SKÚSENOSTI S KOUČOVANÍM, KURZMI A VZÁJOMNOU SPOLUPRÁCOU

V SLOVÁCH MOJICH KLIENTOV 

Zuzkin koučing bol pre mňa úžasnou skúsenosťou. Na posedenie s ňou som išla s plnou hlavou myšlienok, ktoré ma zaťažovali a prevládajúci pocit, že neviem čo skôr, mi uberal energiu. Po pol hodine so Zuzkou ma prevládol vnútorný pokoj a hlava sa mi začala akoby mávnutím čarovného prútika vyprázdňovať.  Vďaka trefným otázkam som pochopila, že každá výzva či problém má svoje riešenie, ktoré si nosím v sebe a keď sa započúvam do svojho vnútorného ja, nepotrebujem žiadne rady, ani návody, ako sa k veciam postaviť. Po stretnutí so Zuzkou som nadobudla pocit, že všetko sa dá zvládnuť s pokojom, vztýčenou hlavou a radosťou v srdci. Určite túto skvelú koučku odporúčam každému, kto chce nájsť trefné riešenie na životné výzvy u toho najlepšieho radcu - v samom sebe.

 - Andrea Kováčová, zakladateľka projektu Čo dokáže mama - 

Koučování se Zuzanou pro mě bylo objevným zážitkem. Jsem velmi prostorová co do zahrnování souvislostí jednoho tématu s ostatními, tedy potřebuji pro společnou práci člověka intuitivního, co mi dá potřebný prostor, který celý "můj" prostor dokáže takříkajíc pobrat, dokáže se zorientovat, a ještě celý proces udržet v linii směřující ke zdárnému konci. A to Zuzana rozhodně dokázala. Její pojetí společné práce mě přivedlo k objevnému závěru, který skončil v údivu následovaném nadšeným smíchem uvědomění :) Použití toho uvědomění se podílelo, a stále podílí, na proměně mé každodennosti.

 - Petra - 

Si výborný poslucháč a dokážeš veľmi pohotovo a adekvátne reagovať priamo na potreby daného človeka. Si veľmi všímavá a vieš prirodzene intuitívne vycítiť, čo človek práve potrebuje, či máš byť skôr aktívnejšia alebo pasívnejšia. Dávaš priestor v slobode, no zároveň má stretnutie aj formu a štruktúru.

 - Michaela - 

Okrem iného sa mi páčili taktiky a návody, ktoré si ukázala, aby som spoznala to, čo o  sebe viem a zároveň neviem.

 - Maja, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty -

Veľmi ma povzbudilo, že si ku mne pristupovala s citom a prijatím. Neposudzovala si moje konanie a názory a hlavne nepoučovala. Radcov mám všade naokolo dosť. Už dávno som nestretol tak rozumného a  empatického človeka akým si ty. 

 - Martin, účastník kurzu Spoznaj svoje talenty - 

Čas so Zuzkou na ceste objavovania talentov bol veľmi podnetný. Hoci som už absolvovala niekoľko rozličných školení o sebarozvoji, Zuzka sa na našej spoločnej ceste nesnažila predbiehať, ani tlačiť - ale jednoducho ísť popri.

Je to nový vietor v kurzoch o sebarozvoji.

 - Monika, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty -

Oceňujem tvoj profesionálny prístup aj milé a príjemné vystupovanie. Dokázala som sa v rozhovore otvoriť, cítila som slobodu a diskrétny odstup, čo bolo pre mňa veľmi dôležité. Získala som nové uhly pohľadu, ako sa prakticky v niektorých otázkach, ktoré riešim pohnúť dopredu.

 - Jana - 

Aj keď to nie je vždy pre mňa ľahké, kurz ma naštartoval na cestu, ktorou chcem ísť. Som veľmi vďačná za techniky, ktoré si vysvetlila a ktoré môžem využiť pri skúmaní samej seba. Všetko bolo úžasné, lebo dokážeš premeniť talenty a rozmnožovať ich ďalej :) Čas mi utiekol nesmierne rýchlo, čo značí, že to bolo veľmi zaujímavé a podnetné.

 - Paula, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty- 

Vôbec by mi niektoré súvislosti z minulosti a prítomnosti nenapadli, ale vďaka Vám sa na to teraz úplne inak pozerám a som Vám za to veľmi vďačná! Dokonca hneď na druhý deň som Vás doporučila jednej maminke, lebo som bola z nášho stretnutia nadšená :) 

 - Diana, účastníčka kurzu Spoznaj svoje talenty -

Kurz bol pre mňa obohacujúci, dozvedela som sa veľa zaujímavých vecí.

- Eva, účastníčka kurzu Viac radosti v živote vďaka nástenke snov -

S kurzom som veľmi spokojná a oceňujem najmä pripravené pracovné listy s otázkami, ktoré mi pomohli lepšie sa v sebe vyznať a určiť si svoje ciele.

- Michaela, účastníčka kurzu Viac radosti v živote vďaka nástenke snov -

© 2016 Ing. Zuzana Palková