top of page
DSCF5988.jpg
Volám sa Zuzana Palková a pomáham ľuďom všímať si a využívať ich vlastný potenciál k tomu, aby pracovali zmysluplne a žili spokojne.

Podporujem ľudí, ktorí sú v etape "hľadám sa", rozmýšľajú, aký smer zvoliť alebo svoj cieľ už poznajú a svoju cestu si chcú uľahčiť. Spolu pracujeme na ich kvalitách, odstraňujeme prekážky a nachádzame konkrétne riešenia, ktoré sú schopní zapracovať do každodenného života. Sú prispôsobené ich možnostiam a vedú k žiadaným zmenám v súkromnej aj pracovnej oblasti.

Som akreditovaná osobná koučka a pri práci využívam metódy vychádzajúce zo psychológie ľudského správania a neurovedy. 

 

Vďaka tomu, že počas koučovania využívam svoje silné stránky viem, aký úžasný pocit zažívajú ľudia, ak môžu rozvíjať tie svoje. Preto im v tom s nadšením pomáham.

NA ČO SA MOŽETE PRI SPOLUPRÁCI SO MNOU SPOĽAHNÚŤ?

  • Na odbornú podporu pri nachádzaní vhodných riešení v každej etape vašej cesty za cieľom, ktorý si zvolíte. Zo stretnutí si odnesiete nové myšlienky a plán konkrétnych aktivít, ktoré vás k nemu posunú bližšie.

 

  • Na to, že počas našich rozhovorov budete premýšľať a často aj po nich. Nebudem vás poúčať, no namiesto toho vám pomôžem objavovať vašu vlastnú múdrosť. Prídete tak na nové nápady, osvojíte si prospešné zvyky a zlepšíte svoju angažovanosť v dosahovaní vašich cieľov.

 

  • Vďaka koučovacím rozhovorom sa naučíte efektívne pristupovať k zložitým situáciám v budúcnosti a ľahšie ich zvládať aj bez kouča.

Pred pár rokmi v mojom živote nastala obrovská zmena: nová krajina, nový jazyk, noví ľudia, nová práca. Ako sa vraví, začala som "od piky". Nebolo to vždy jednoduché ale so Zuzkinou pomocou to bolo, a je jednoduchšie. Keď sme si dali naše prvé sedenie, nevedela som čo mám očakávať. Popravde, myslela som si, že ma zahrnie radami a frázami ako zmeniť život. Nebolo to tak. Všetky riešenia na moje otázky som si totiž zodpovedala sama. Bolo to také jednoduché. Zuzka, je skvelý človek. Je milá, pokojná, rozvážna, dokáže počúvať a ukázať ten správny smer. "Nakopla ma", aby som dokázala to, čo som chcela. Malými krokmi sa posúvam stále vpred a s výsledkami som spokojná. Ďakujem, že sa naše cesty stretli a za pomoc, ktorá prišla v ten pravý čas.

- Natália Strenková -

Si výborný poslucháč a dokážeš pohotovo a adekvátne reagovať na potreby človeka v danom čase. Si veľmi všímavá a vieš prirodzene vycítiť, čo človek práve teraz potrebuje - či máš byť skôr aktívnejšia alebo pasívnejšia. Dávaš priestor v slobode, no zároveň stretnutie má aj formu a štruktúru.

- Michaela -

ODBORNÁ KVALIFIKÁCIA A SKÚSENOSTI

Absolvovala som odborný vzdelávací program s certifikáciou Medzinárodnej federácie koučov (ICF) Akreditovaný externý profesionálny kouč zameraný na integratívny koučing rešpektujúci kľúčové kompetencie koučov definované ICF. Každý rok sa zúčastňujem niekoľkých kurzov a iných vzdelávacích aktivít zameraných na rozvoj svojich koučovacích kompetencií, aby ste odo mňa získali profesionálnu pomoc.

 

Som predsedníčkou Slovenskej asociácie koučov a spoluorganizujem Regionálneho klubu koučov v Bratislave, ktorý poskytuje podporu koučovacej komunite.

Koučujem súkromné osoby aj zamestnancov firiem. Najčastejšie témy, s ktorými im pomáham sú:

  • spoznávanie a rozvoj silných stránok,

  • využívanie potenciálu v kariére aj súkromí,

  • vízia, motivácia a napredovanie v kreatívnej činnosti,

  • vytváranie životnej rovnováhy a osobnej integrity v rolách, ktoré zastávajú,

  • sebadôvera a dobrý vzťah k sebe samému,

  • porozumenie a riešenie vzťahov s inými.

 

Realizujem sebapoznávacie workshopy, ktoré prepájajú vedecké poznatky s každodennosťou a ukazujú, ako sa vysporiadať so zložitejšími situáciami s ľahkosťou a kreativitou a ako robiť svoj život kvalitnejším a vediem podporné mastermind skupiny pre podnikavé a akčné ženy, ktoré sa chcú posúvať vpred v spoločnosti rovnako naladených členiek.

PREČO ROBÍM TO, ČO ROBÍM

Fascinuje ma ľudské uvažovanie a jeho dopad na našu spokojnosť v živote, a preto rada pozorujem súvislosti medzi tým, ako rozmýšľame a ako to ovplyvňuje náš bežný deň. Niekto má skvelú kariéru, ale problém nadviazať hlbší vzťah, niekto prežije polovicu života v práci, ktorú nenávidí a nehľadá inú cestu, iný má všetko a aj napriek tomu nie je šťastný. Baví ma nachádzať v tom súvislosti, ako aj cestu k zlepšeniu.

 

Koučovanie ma oslovilo v dobe, keď som sa v pracovnej sfére chcela posunúť ďalej, alebo lepšie povedané, bližšie k sebe. Položila som si otázku, aké by to bolo, keby som svoje záľuby využívala pracovne? Odpoveď som našla v koučovaní ako metóde, ktorá podporuje samostatnosť a vnútornú stabilitu človeka. Oslovilo ma najmä to, že koučovaním sa človek naučí prospešne uvažovať v rôznych situáciách a túto zručnosť si ponesie aj do budúcnosti. Koučing považujem za prienik medzi vlastnými silnými stránkami a činnosťou, ktorá mi ich užitočným spôsobom umožňuje využívať.

 

Keď vidím, že za mnou prichádzajú klienti, ktorí majú záujem postarať sa o vlastnú spokojnosť, veľmi ma to teší, lebo viem, že nás čakajú zmysluplné rozhovory, pomocou ktorých nachádzajú odpovede na svoje dilemy a kráčajú vpred, za lepšou prácou, sebadôverou a vnútornou spokojnosťou. 

Nech sa páči, vezmite si DARČEK,

ktorý podporí vašu sebadôveru.

Začnite si veriť - Zuzana Palková.png

Kliknite na tlačidlo, vyplňte formulár a nájdite ho vo svojej emailovej schránke

(ak nie, pozrite si spam alebo mi napíšte).

FGE-wide-colorful-300x140.png
200_logo-sako-clen-cb.sk.gif
logo-profesiadays-600x600.png
sba-logo-farebne-600x328.jpg
28828750_1667242243370380_6206923525179263486_o.jpg
EMMA-logo-300x200.png
logo-akcne-zeny.png
logo-madam-eva.png
forbes-logo.jpg
harmonia-logo.png
images.png

SPOLUPRÁCE

bottom of page