© 2016 Ing. Zuzana Palková
Pustili ste sa do podnikania v tom, čo vás baví,
no okrem nadšenia vás sprevádza množstvo výziev?
Zviditeľnenie sa, aby vás klienti našli,
komunikovanie spôsobom, ktorému budú rozumieť,
stanovovanie priorít spomedzi stovky vašich skvelých nápadov,
nachádzanie riešení, keď sa objavia prekážky,
hýbanie sa vpred, keď zaútočí prokrastinácia,
a zarábanie peňazí?
Ak je žena na podnikanie sama, nie je sa čomu čudovať, že to môže ísť ťažko.
Napreduje pomaly a často o sebe pochybuje.
My, ženy, potrebujeme počas svojej cesty vpred, komunikovať -
zmysluplne, otvorene, srdcom aj rozumom.
Nielen o móde, varení a o deťoch, ale v tomto prípade o pracovných úskaliach, ktoré chceme prekonávať, aby sme zo svojich aktivít mali
radosť, zážitok, dobré výsledky aj zaslúžený zárobok.
Podnikatelia po celom svete sa s týmto účelom pravidelne stretávajú v takzvaných mastermind skupinách.
Vďaka takejto spolupráci robia pokroky oveľa rýchlejšie a ľahšie,
než keby na to boli sami. 

Keď ma oslovila Zuzka s myšlienkou "mastermind skupiny" hovorila som si, že stretávanie sa so ženami, ktoré riešia biznis mi nemôže uškodiť. Že ma to bude tak posúvať vpred a motivovať, mi ani nenapadlo. Zuzkin koučing, atmosféra a spolupráca v našej skupine je skvelá, pretože ma naviedla na to, čo potrebujem vyriešiť a ako to dotiahnuť. "Mastermind" vás jednoducho nenechá zlenivieť a nerobiť pokroky. Som veľmi rada, že Zuzka takéto niečo vytvorila a odporúčam to každému podnikateľovi, ktorý potrebuje pomôcť, nakopnúť a získať externý hnací motor a spätnú väzbu.

 

- Zuzana Ondrisová - zakladateľka Tvárovej jogy v SR a ČR, www.tvarovajoga.sk -

Čo je Mastermind skupina?

 

Koncept mastermind skupín popísal už pred osemdesiatimi rokmi Napoleon Hill v knihe Mysli a zbohatni, ktorý skúmal zvyky najúspešnejších ľudí. Zistil, že sa stretávajú za účelom získavania pomoci a rozvíjania svojho potenciálu, čo im výrazne pomáha zlepšovať svoje výsledky.

Mastermind skupina pozostáva z malého počtu členov, ktorí chcú napredovať za svojimi cieľmi rýchlejšie a ľahšie. Pravidelne sa stretávajú, aby získali podporu, radili si, prichádzali na vhodné riešenia a dosahovali ciele, ktoré si stanovili.

 

V súčasnosti sa do mastermind skupín zapájajú mnohí podnikatelia, ktorí chcú mať lepšie výsledky, ale aj ľudia pracujúci na svojich osobnostných cieľoch.

Vstúpiť do mastermind skupiny vedenej Zuzkou Palkovou bol ten najlepší nápad, aký som sa posledných 5 rokov mala. Zuzka nás nielen koučuje, ale aj usmerňuje a pomáha nám vidieť veci v širších súvislostiach. Za rok pôsobenia sme sa všetky v skupine posunuli neuverieľným spôsobom, nielen v podnikaní, ale aj osobnostne. Vďaka tejto skupinke som si spnila dlhoročný sen a vydala som svoju prvú knihu, za čo som Zuzke aj ostatným superženám nesmierne vďačná.

 

- Veronika Bošková - marketing terapeut, www.veronikaboskova.com -

Staňte sa členkou Mastermind programu aj vy
a získajte pre svoje podnikanie všetky výhody, ktoré ponúka.
V Mastermind programe získate

Angažovanosť - udržíte si pozornosť

na pracovné ciele, ktoré sú pre vás dôležité a budete "poháňané" podnikať kroky k ich naplneniu.

Názory - získate pohľad členiek na vaše plánované aktivity, čo vám pomôže pri rozhodovaní.

Brainstorming - ak si nebudete isté nasledujúcimi krokmi, v skupine nájdete skúsenosti ostatných členiek a nové nápady.

Výsledky - keďže si vďaka skupine udržíte pozornosť na kroky k vašim cieľom, dosiahnete viditeľné výsledky v kratšom čase.

Zdieľanie - v skupine nájdete priateľky, ktorým sa môžete s radosťou pochváliť so svojimi úspechmi a v náročnejších obdobiach nebudete na svoje rozhodnutia samé, pretože tu nájdete oporu. 

Radosť z pomoci iným - získate inšpiráciu pre seba, ale zároveň aj dobrý pocit z toho, že aj vaše vlastné názory môžu byť nápomocné ostatným členkám skupiny.

Sebadôveru- vďaka vášmu aktívnemu prístupu sa vaše sebavedomie upevní.

Prospešné uvažovanie - pomocou koučovacieho prístupu, ktorý budem počas stretnutí uplatňovať, sa naučíte klásť si užitočné otázky, ktoré vás nasmerujú od problémov k riešeniam.

Networking - rozšírite si sieť známych a príležitosti na spoluprácu a po skončení Programu sa môžete naďalej stretávať a podporovať vo svojich cieľoch, ako to robia mnohé podnikateľky z predchádzajúcich Mastermind programov.

 Mastermind program mi dal veľa - nové priateľstvá, odvahu urobiť niektoré rozhodnutia, podporu pri projektoch a mnohé iné... Otvorili sa mi nové obzory, potvrdili veci tušené, aj vynorili tie skryté. Pre mňa mal Mastermind zvláštnu a veľmi príjemnú, pracovno-priateľsko-ženskú až magickú atmosféru. Ďakujem.

 

- Katka Kalmanová - maliarka a arteterapeutka, www.katarinakalmanova.sk - 

Vďaka mastermind skupine pod vedením Zuzky, moje podnikanie napreduje. Zuzka má veľký talent viesť ľudí jemne, avšak dôsledne a s presným cieľom. Na každé stretnutie príde precízne pripravená a spĺňaním malých cieľov nás vedie k veľkým výsledkom.

 

- Gabriela Teplická - fotografka, www.teplicka.com - 

A čo vy?
Chcete sa naďalej trápiť samé alebo sa hýbať vpred s podporou skupiny?
Zapojte sa do jesenného Mastermind programu, stanovte si cieľ, na ktorý sa zameráte
a využite tieto 3 mesiace naplno.
Ako bude Mastermind program prebiehať?

Mastermind program trvá 3 mesiace, počas ktorých sa budeme stretávať každý druhý týždeň osobne v Bratislave.

Čaká vás:

 • 1 individuálny koučovací rozhovor na začiatku Programu, v ktorom si lepšie ujasníte svoje prioritné ciele na najbližšie tri mesiace

 • 6 skupinových stretnutí (6x2 hodiny), počas ktorých získate inšpiráciu, rady aj spätnú väzbu na otázku, ktorú si pre členky pripravíte a navrhnete si aktivity smerované k vašim cieľom, ktoré sa rozhodnete do budúceho stretnutia spraviť.

 • 6 tématických tréningov zameraných na dôležité oblasti úspešného napredovania (autenticita v podnikaní, sebadôvera, motivácia, sebaprezentácia, limitujúce a posilňujúce presvedčenia ohľadom úspechu a peňazí, efektívne riadenie času). Budeme sa im venovať v prvej časti každého skupinového stretnutia.

 •  3-mesačnú podporu v uzatvorenej skupine na Facebooku, vďaka ktorej získate možnosť riešiť svoje otázky hneď a nečakať až do budúceho stretnutia.

 • 1 individuálny koučovací rozhovor počas trvania Mastermind programu, ktorý vám pomôže posunúť sa vpred v aktuálnej situácii, ktorou sa budete zaoberať.

Atmosféra skupiny bude pre vás príjemným hnacím motorom aj láskavým dozorom, aby ste svoj sen zbytočne neodkladali.

STRETNUTIA

o 9-tej hodine

25. september

9. október

23. október

6. november

20. november

4. december

 

V prípade záujmu o termíny skupín, ktoré sa budú stretávať večer alebo online formou, mi napíšte na zuzana@zuzanapalkova.sk.

CENA 3-mesačného Mastermind programu je

 

297 eur

*možnosť dvoch splátok po 148,50 eur

(pri prihlásení do 10.septembra 2019 alebo do obsadenia všetkých miest, ktorých je iba 5).

 

Od 11.septembra bude cena 349 eur.

 

Tie z vás, ktoré sa stihnú prihlásiť do 10.9.2019, okrem zvýhodnenej ceny získajú aj 2 hodnotné

BONUSY

 

NÁSLEDNÝ INDIVIDUÁLNY KOUČOVACÍ ROZHOVOR v hodnote 60 eur

- do dvoch mesiacov od ukončenia Mastermind programu, ktorý vás podporí pri riešení výziev a dosahovaní cieľov práve v tomto čase.

a karty TVORIVÁ INŠPIRÁCIA NA KAŽDÝ DEŇ v hodnote 18 eur

- ktoré vám pomôžu načúvať svoju intuíciu, zostávať v kontakte so svojimi snami aj počas bežných dní a tešiť sa z toho, ako ich krok po kroku zavádzate do života.

Vďaka Zuzkinmu sprevádzaniu, citu pre tie správne otázky a podpornej energii úžasných žien som sa posunula oveľa ďalej ako som si dokázala predstaviť.

Vytriedila som zo svojich zámerov nepodstatné a zacielila som len na tie aktivity, vďaka ktorým som mohla rýchlejšie napredovať v mojom poslaní - pomáhať ženám, ktoré prišli o bábätko a snažia sa znova otehotnieť. Sama by som určite prokrastinovala ešte ďalší rok. 

Vybudovala som si zodpovednosť a pravidelnosť v reportovaní svojich výsledkov. A aj keď som niečo nestihla, dočkala som sa povzbudenia a doporučení ako to nabudúce skúsiť inak. Keď sme strácali chuť pokračovať, navzájom sme sa podporovali, aby sme to nevzdávali. Skupinová energia je nákazlivá a ja som vďačná, že s mojimi skvelými business parťáčkami sme sa "nakazili" tak, že pokračujeme spolu ďalej. Ďakujem, Zuzka, za túto príležitosť. Mastermind pod tvojím vedením odporúčam všetkými desiatimi.

 

- Miroslava Seňková -

Autorka projektu Dúhová mama a sprievodkyňa žien na ceste za bábätkom

www.duhovamama.sk

Volám sa Zuzana Palková a mojou vášňou je pomáhať ľuďom všímať si a rozvíjať vlastné talenty, aby mohli žiť spokojne a pracovať zmysluplne.

 

Som akreditovaná koučka a talentová mentorka. Svoje vedomosti využívam k tomu, aby som k ľuďom, otvoreným pre rozvoj, pristupovala tak, aby sa naučili používať vlastné kvality a vďaka nim dosahovali pracovné aj osobnostné ciele.

KOUČOVACÍ PRÍSTUP

Skupinu budem viesť koučovacím prístupom, vďaka ktorému sa namiesto problémov budete sústrediť na riešenia a cestou k cieľu sa zlepšovať vo využívaní svojich talentov a silných stránok.

Na každom stretnutí si spolu prejdeme účinnú techniku, pomocou ktorej si konkrétnejšie zadefinujete svoj cieľ, vyjasníte víziu, podporíte kreativitu, zistíte, ako sa nechať viesť intuíciou, ako sa postaviť k obavám, ktoré vás trápia, ako zostať sama sebounachádzať vnútorné zdroje na úspešné napredovanie. Toto know-how vám zostane a budete ho môcť používať aj v budúcnosti.

Členky podpornej Mastermind skupiny budú vyberané na základe nášho spoločného rozhovoru.

Napíšte mi, ozvem sa vám, preberieme vaše očakávania a otázky a ak usúdime, že je skupinová forma podpory vášho podnikania pre vás vhodná, budete mať svoje miesto rezervované.

Tento Mastermind program je pre vás vhodný ak:
 • ste aktívna žena, autorka, blogerka, freelancer, začínajúca či zabehnutá podnikateľka a už vás nebaví vyjasňovať si všetky pracovné dilemy sama,
 • chcete sa výraznejšie posunúť vpred vo svojom podnikaní a nasledujúce týždne chcete využiť efektívne
 • chcete si udržať radosť zo svojich aktivít aj v náročnejších obdobiach,
 • chcete svoje poslanie šíriť medzi ľudí, prinášať svojim klientom úžitok a zvládať obavy s tým spojené,
 • ste pripravená stanoviť si cieľ, ktorému sa budete venovať a zúčastňovať sa stretnutí,
 • oceníte podporu, inšpiráciu, rady aj spätnú väzbu na vaše otázky od ostatných členiek skupiny
 • ste ochotná deliť sa s nimi o vlastné názory a skúsenosti
 • a ste otvorená možnostiam spolupráce, vzdelávaniu sa a novým podnetom, ktoré môžu vaše podnikanie obohatiť a možnosti stretávať sa ostatnými členkami skupiny aj po skončení Programu, ak vám to bude vyhovovať.  

Skupina bude zostavená tak, aby si členky svojou náplňou práce nekonkurovali, ale sa dopĺňali a podporovali.

 S mastermindovou skupinou som sa prvý krát stretla pred pár rokmi a bolo to pre mňa veľmi prínosné obdobie. Keď Zuzka spustila Program, neváhala som a prihlásila som sa do jednej z jej skupín. Mojou prvou motiváciou bolo výjsť zo svojho uzavretého prostredia a stretnúť sa s ľuďmi, ktorí riešia podobné problémy v inom predmete podnikania. Takto som v skupinách dostala mnoho cenných vhľadov do mojich situácií a navzájom sme si boli obrovským prínosom. Aj vďaka Mastermind programu so Zuzkou som sa odhodlala popri budovaní mojej slowfashion produkcii oblečenia IMANi aj ku spusteniu nového projektu - blogu Denník mamy 8 detí. Vrámci Programu som využila aj hodinu koučingu a musím povedať, že Zuzkine otázky sú tak dôsledne smerované k podstate, že nie je možné nenájsť vlastné riešenie. Som vďačná, že ma Zuzka svojou trpezlivosťou a pokojom dokázala efektívne viesť k nájdeniu mojej individuálnej cesty aj v podnikaní.

 

- Nika Macinská - autorka Denník mamy 8 detí, dizajnérka a blogerka, www.imani.sk, www.dennikmamy.sk - 

Zopár viet na záver
Mastermind program je vytvorený ako celok, aby sa členky lepšie spoznali, mohli svoje témy medzi sebou postupne otvárať a aby bolo zabezpečené dôverné prostredie. Z tohto dôvodu nie je možné si zakúpiť účasť len na vybraných samostatných stretnutiach. 
Ak vás účasť v Mastermind programe láka, ale neviete, či je to pre vás vhodná forma podpory alebo máte k nemu iné otázky, všetko si povieme na spoločnom rozhovore po vašom predbežnom prihlásení, aby ste sa mohli dobre rozhodnúť.